Strona główna1 » O mnie

O mnie

Szanowni Państwo!

Witam serdecznie w moim sklepie i zapraszam na zakupy.
Opowiem troszkę o mnie i o tym co dla Państwa będę szyła.
Posiadam wykształcenie kierunkowe krawieckie.

Odkąd byłam mała uwielbiałam szyć, pierwsze kroki z igłą stawiałam cerując np. skarpety z babcią. Wiem, że dziś wydawać to się może śmieszne ale kiedyś nie było łatwo z ubraniami nie to co dziś.

A wracając do mnie to dziś spełniam swoje marzenia skrywane przez wiele lat.... zaczynam robić to co lubię- szyć i sprzedawać swoje wyroby.
Odkąd pamiętam to szycie czy robótki ręczne zawsze było obecne w moim życiu, począwszy od cerowania skarpet, ubranek dla lalek, firanek, ozdób domowych do szycia dla siebie czy rodziny wszelkiego rodzaju części garderoby. Nie zawsze pracowałam w krawiectwie lecz szycie było obecne cały czas.

Człowiek chwytał się każdej pracy aby mieć na opłaty i przeżycie do następnego 10.
W roku 2017 udało mi się dostać do programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej aby pozyskać środki na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.
I, o to jestem w miejscu w którym chciałam być od wielu lat, spełniać własne marzenia.

Co chcę szyć? A wiem..... ubrania, które są nietuzinkowe.....

Co mogę Wam obiecać będę dokładać wszelkich starań aby każda sztuka odzieży wychodzącej spod mojej maszyny była inna od poprzedniej u mnie nie znajdziecie dwóch identycznych sztuk, mogą być podobne ale nie takie same.

Dopuszczam jednak sytuację, że będziecie chcieli dla swoich dzieci takie same ubrania, czyli np. spodoba wam się sukienka dla jednej córki i chcielibyście taką samą dla drugiej córki. W tym przypadku mogę zrobić wyjątek i uszyć drugą jeżeli mam taki materiał.
Jest to zamówienie specjalne i przed zakupem pierwszej sztuki należy wysłać zapytanie czy jest możliwość uszycia sukienki dla rodzeństwa w innym rozmiarze i czekacie na e-maila z potwierdzeniem. Po potwierdzeniu, dokonujemy zakupu pierwszej sztuki a ja szyje kolejną.

Co do dodatków (czapek, chust itp), pluszaków, ubranek dla lalek, dekoracji itp. nie będę szyła pojedynczych sztuk czyli mogą się powtarzać.

W sklepie będę wystawiała gotowe sztuki odzieży, które można nabyć „od ręki” (tu nie  uwzględniam czas realizacji zamówienia i wysyłki informacje te znajdują się w regulaminie).

Serdecznie zapraszam do przejrzenia mojej oferty i może wybierzecie coś dla swojej rodzinki.

Miłych zakupów!


Przejdź do strony głównej

Działałność gospodarcza współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl